Wróżba Dziewięciu

Czary nie stanowią wprawdzie remedium na wszelkie kłopoty. Nie jest to cudowny mechanizm, który rozwiąże Twoje problemy, gdyż czarodziejskie różdżki zdarzają się wyłącznie w bajkach. Jednak otaczające nas dobre i złe energie zaprzęgnięte odpowiednio do pracy mogą udzielić nam oczekiwanych wskazówek. Te zaś wraz z zewnętrznymi przesłankami podpowiadają, jak powinniśmy postąpić w danej sytuacji. Kiedy przyjdzie moment, że zapragniesz magicznej podpowiedzi, zapal o północy białą świecę. Jej energia wspomaga rozpoczynanie nowych działań: podnosi wibracje pozytywnych energii. Przygotuj kartkę i długopis do zanotowania, czeka Cie trochę matematyki, a tak naprawdę numerologii:

Każdy miesiąc ma swój numer (od 1 do 12). Do aktualnego miesiąca (np. styczeń czyli 1) dodaj aktualny rok (2021 czyli 5) i ustal wynik (suma tych liczb czyli 6; jeśli wyjdzie 10 sumujemy do 1).

Zacznij wpatrywać się w płomień świecy myśląc intensywnie o nurtującym Cię problemie. Czekaj, aż w Twoich myślach pojawi się liczba (np. 3) lub kolor. Liczbę dodaj do uzyskanej wcześniej (6 + 3 = 9).

Z całego liczenia wyszła nam liczba 9, co oznacza, że właśnie jej energia będzie miała wpływ na Twoje życie w aktualnym miesiącu. Warto zauważyć, że każda liczba ma przyporządkowany kolor. Aby wzmocnić działające na Ciebie energie wprowadź więcej danej barwy do swojego życia. Możesz palić świece w tym kolorze, nosić dodatki o odpowiedniej barwie itp.

1 – czerwony: Nadchodzą zmiany w różnych dziedzinach Twojego życia. Nie bój się ich, działaj, ale powoli i roztropnie.

2 – pomarańczowy: W najbliższych tygodniach pojawi się szansa na spełnienie uczuciowe. Nie przegap jej.

3 – żółty: Czas na relaks i oczyszczenie umysłu przed zbliżającymi się decyzjami.

4 – zielony: Skup się na pracy zawodowej i możliwościach własnego rozwoju.

5 – niebieski: Otwórz się na otaczające Cię nowości; nie zamykaj się w tym, co masz i zdobyłeś.

6 – indygo: Swoją energię i emocjonalne zaangażowanie kieruj na najbliższych, żeby wesprzeć ich psychicznie; nie zapominaj o przyjaciołach.

7 – fioletowy: Skupienie i wieczorne medytacje pozwolą Ci uwolnić się od wpływu negatywnych energii.

8 – różowy: Nadchodzi czas, który wesprze Cię w decyzjach związanych z Twoją finansową przyszłością.

9 – brązowy: Rozejrzyj się wokół, czy ktoś nie potrzebuje Twojego wsparcia; energia pomocy, którą udzielisz zasili Twoje szczęście i pomyślność.

Wróżbę Dziewięciu stosuje się raz w miesiącu. Należy pamiętać, że podpowiada ona tylko kierunek, w którym mogą potoczyć się Twoje losy. W rzeczywistości ostateczne decyzje powinny zależeć od sumy Twoich przemyśleń, wiedzy, życiowego doświadczenia oraz tej szczypty magii. Powodzenia!