Dzieci Indygo


Dzieci indygo to osoby (także dorosłe) pozbawione karmy z poprzednich wcieleń. To stare dusze posiadające ogromną wewnętrzną wiedzę. Ich obecność na naszej planecie ma głębokie znaczenie. Kiedy nauczymy się kontaktu z nimi – nauczymy się także kontaktu z samym sobą.
Osoby o takich cechach na pozór nie różnią się niczym od innych ludzi, jednak ich zadanie na ziemi jest niezwykle ważne: pomoc w rozwoju planety i poszerzeniu ludzkiej świadomości. Ich nazwa wzięła się od koloru aury, który można zaobserwować u takich osób już w dzieciństwie.
Cechy indygo to: silna wola, niezwykła upartość w dążeniu do celu, podważanie roli autorytetów, nieumiejętność wpisania się w hierarchię społeczną, dążenie do wolności (co dla otoczenia może być odbierane jako skłonność do anarchii i rebelii), spora odwaga w podążaniu za spełnieniem wyznaczonych sobie celów, kreatywność, niecierpliwość, szybkie wpadanie we frustrację z powodu błahych problemów, a także niezwykła intuicja i wyjątkowa przenikliwość, która często pozwala im na to, by przewidywać zachowania innych ludzi, a nawet "czytać w ich myślach". Mimo przekornej natury takie osoby mogą wbrew pozorom być bardzo niepewne siebie i mają problem z samoakceptacją.
Jeżeli przynajmniej raz zadałeś sobie pytanie, jak możesz zmienić świat na lepsze, jeśli podjąłeś jakieś konkretne działanie w tym celu lub masz plan, który zamierzasz zrealizować, a cechy opisane powyżej pasują do Ciebie – prawdopodobnie zaliczasz się do ludzi, których celem jest pomoc w pozytywnej zmianie świata. Do dzieła!