Starożytna Mądrość Chińska

Kultura Chin jest niezwykle bogata w przypowieści, przenośnie i alegorie, które odnoszą się do natury człowieka i świata. Zawierają one cząstkę wiedzy i mądrości, która stanowi esencję dalekowschodniego sposobu myślenia.

Czytaj Więcej
Sny & Jung

Jung odkrył, że sny odsłaniają przyczynę naszej dysharmonii i emocjonalnego niepokoju, ujawniają ukryty potencjał jednostki, zawierają twórcze rozwiązanie codziennych problemów. Czy tak jest naprawdę?

Czytaj Więcej
Dzieci Indygo

Na czym polega ezoteryczny fenomen indygo? Co charakteryzuje osoby (także dorosłe) posiadające ich właściwości?

Czytaj Więcej
Wróżba Dziewięciu

Nowoczesna magia pomaga w podejmowaniu decyzji i podpowiada, którą ścieżkę wybrać. Rozwija intuicję, trzecie oko, szósty zmysł...

Czytaj Więcej
Renesans ezoteryki

Ezoteryka ma jeden, główny cel:  pozwala zrozumieć siebie i innych na głębszym poziomie. Czemu zawdzięczamy jej renesans? Skąd tak silny zwrot ku ezoteryce?

Czytaj Więcej
Zodiak: Strzelec

Strzelec to dziewiąty znak zodiaku, zmienny i ognisty. Metaforycznie jego naturę opisuje raca lub pochodnia. Jakie są osoby urodzone pomiędzy 22.11 a 21.12?

Czytaj Więcej
Ziołolecznictwo

Czym są zioła? Ponoć przyjacielem lekarzy i chwałą kucharzy. Według wierzeń, nim przystąpi się do ich zakupu należy obmyć ciało w siedmiu strumieniach prysznica. Jakie ciekawe fakty związane są z fitoterapią?

Czytaj Więcej
Wyszukiwarka